Hakkımızda

Hakkımızda

ÇAYKUR yetkili bayilerinin bir araya gelerek kurdukları bir ortaklık olup, birliğimizin kuruluş amaçlarından biri; Ülkemizde bayilerimiz tarafından satışı ve dağıtımı gerçekleştirilen ÇAYKUR ürünlerinin dağıtımıyla ilgili hizmet kalite standardını yükseltmek, satış sonrası hizmetlerini yapabilmek, ürünlerimize tüm reklam ve PR desteğini vererek çağdaş pazarlama ilkeleri doğrultusunda, çağdaş hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam edebilmektir.
 
Birliğimiz bu amacı için öncelikle Merchandising Ekibini oluşturmuş ve Süpervizör, satış destek elemanından oluşan bu ekiple Satış Noktalarını ziyarete, nokta içinde raf düzenlerini belirledikleri standartlara göre düzenlemeye ve müşteri memnuniyetini arttırıcı her türlü hizmeti satış noktaları içinde uygulamaya başlamıştır.
Şirketimiz Çaykur’un üretim teknolojisindeki gücünü pazarlama alanında da verecekleri işbirliği desteği ile sergileyeceklerdir. 
 
2005 Yılında kurulan bu şirketimiz de uygulayacakları pazarlama ve satış destek stratejilerini belirlemek, her bölge için yapılması gerekli çalışmaları ÇAYKUR ilkeleri doğrultusunda yapabilmek, rekabet koşullarına uygun hareket edebilmek , gelişme ile sürdürülebilirlik arasındaki dengeyi sağlayabilmek, çay pazarının lideri ÇAYKUR’ un üstlendiği sosyal sorumluluğu da paylaşmayı ilke edinmiştir.
 
“Türk Çay tarımı ve sektörünün” gelişmesindeki lokomotif olan ÇAYKUR’un işortağı olmanın gururu ile, tüm Yetkili Bayilerimizle birlikte, “Sayın Müşterilerimize ve Sevgili Halkımıza “ uluslar arası standartlarda Türk Damak Zevkine uygun ürünlerimizi sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 
 
“Tarımında kimyasal ilaç, üretiminde ise katkı maddesi kullanılmadan özenle hazırlanmış” Milli markamız olan ÇAYKUR’u ve benzersiz Türk Çayı’nı bütün dünyaya tanıtmak için bir araya gelen gönüllü neferlerin ortaklığıyla kurulan bir şirkettir.


ÜRÜNLERİMİZ

 

İbrahim ÇETİN
Doğu Akdeniz Çay Pazarlama A.Ş.
 
Adres: Mahmudiye Mah. Bahçeler cad. Ali palamut plaza iş merkezi  No :19  Kat:2 Daire:213/27-28  Akdeniz/MERSİN
 
Tel: 0 324 234 41 57
 
Fax: 0 324 234 41 58

 

 

Tüm hakları DOĞU AKDENİZ ÇAY 'ya aittir. 2014 ® İzinsiz alıntı yapılamaz.